На Черкащині правоохоронці повідомили про підозру посадовцю державного підприємства, якого вважають причетним до незаконного видобутку граніту зі збитками для держави на понад 42 млн грн.
Про це повідомили у ГУНП в Черкаській області, передає Хронікерс.
54-річний чоловік упродовж березня 2019 року — вересня 2024 року організував видобуток граніту за межами території, визначеної спеціальним дозволом на користування надрами.
Слідчі стверджують, що посадовець використовував своє службове становище та спеціальні знання у сфері розробки родовищ корисних копалин для організації незаконного видобутку.
Чоловікові повідомили про підозру за ч. 4 ст. 240 КК України — незаконне видобування корисних копалин загальнодержавного значення службовою особою з використанням службового становища, що спричинило тяжкі наслідки.
Санкція статті передбачає від п’яти до восьми років позбавлення волі.
Досудове розслідування триває.

