Учні Собківського ліцею Дмитрушківської громади Уманського району стали переможцями всеукраїнського етапу змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з настільного тенісу.
Про це повідомили в Управлінні масового спорту в Черкаській області, передає Хронікерс.
Чемпіонами серед учнів та учениць 5–9 класів стали Андрій Аркуша, Дмитро Аркуша та Христина Лупашко.
Юні спортсмени успішно виступили на всеукраїнському етапі змагань і вибороли перше місце у своїй категорії.



