Хронікерс Черкаси

Інформаційний знак якості

На Черкащині посадовця держпідприємства підозрюють у незаконному видобутку граніту на 42 млн грн

На Черкащині правоохоронці повідомили про підозру посадовцю державного підприємства, якого вважають причетним до незаконного видобутку граніту зі збитками для держави на понад 42 млн грн.

Про це повідомили у ГУНП в Черкаській області, передає Хронікерс.

54-річний чоловік упродовж березня 2019 року — вересня 2024 року організував видобуток граніту за межами території, визначеної спеціальним дозволом на користування надрами.

Слідчі стверджують, що посадовець використовував своє службове становище та спеціальні знання у сфері розробки родовищ корисних копалин для організації незаконного видобутку.

Чоловікові повідомили про підозру за ч. 4 ст. 240 КК України — незаконне видобування корисних копалин загальнодержавного значення службовою особою з використанням службового становища, що спричинило тяжкі наслідки.

Санкція статті передбачає від п’яти до восьми років позбавлення волі.

Досудове розслідування триває.