Справу 53-річної жінки, яку обвинувачують у співпраці з окупаційною владою на тимчасово окупованій території Донеччини, передали до суду.
Про це повідомили у Черкаській обласній прокуратурі, передає Хронікерс.
У серпні 2023 року жінка уклала договір на постачання побутової техніки з так званим «міністерством юстиції днр». Восени того ж року продукцію поставили замовнику.
У прокуратурі вважають, що таким чином обвинувачена співпрацювала з окупаційними структурами, створеними росією на захопленій території Донеччини.
Жінці інкримінують колабораційну діяльність за ч. 4 ст. 111-1 КК України.
Обвинувальний акт уже скерували до суду.

