Техніку місту передали міжнародні партнери з Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ.
Про це повідомив міський голова Анатолій Бондаренко, передає Хронікерс.
За його словами, допомога важлива, оскільки з початку повномасштабного вторгнення частину техніки підприємства передали на потреби Збройних сил України.
Нові екскаватори вже залучили до роботи на теплових мережах. Вони допомагатимуть оперативніше виконувати аварійні та планові ремонти, а також підготувати систему теплопостачання до нового опалювального сезону.

