На Черкащині правоохоронці підозрюють директора одного з комунальних закладів культури та його заступницю за організацію схеми з фіктивним працевлаштуванням працівників.
Про це повідомили в ГУНП Черкаської області, передає Хронікерс.
45-річний директор комунального закладу фіктивно працевлаштував людей на посади артистів.
Насправді вони своїх обов’язків не виконували, однак у табелі обліку робочого часу вносили неправдиві відомості про нібито відпрацьовані години. На підставі цих документів їм нараховували та виплачували заробітну плату.
Заступниця директора складала та підписувала табелі з недостовірними даними, а директор підписував їх.
Директору повідомили про підозру за статтями щодо розтрати майна, службового підроблення та легалізації майна, одержаного злочинним шляхом. Його заступниці інкримінують службове підроблення.
Санкція найтяжчої статті передбачає від семи до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.


