На Черкащині судитимуть трьох учасників організованої групи, яких обвинувачують у розкраданні щебеневої продукції «Укрзалізниці» на понад 2,3 млн грн та легалізації незаконно отриманих коштів.
Про це повідомили в Черкаській обласній прокуратурі, передає Хронікерс.
Схему організував заступник керівника одного з кар’єрів філії «ЦУП» АТ «Укрзалізниця». До неї він залучив працівницю підприємства та співробітницю приватної компанії.
Правоохоронці стверджують, що упродовж січня–травня 2023 року щебінь відпускали без обліку, оформлюючи підроблені накладні. Після цього продукцію продавали, а отримані гроші розподіляли між учасниками схеми.
Таким чином було привласнено щебеневу продукцію на понад 2,3 млн грн. Частину отриманих коштів — понад 1 млн грн — двоє фігурантів, легалізували, придбавши мотоцикл преміум-класу та оформивши його на підставну особу.
Наразі обвинувальний акт уже скерували до суду.

