Хронікерс Черкаси

Інформаційний знак якості

Школярі з Уманщини стали чемпіонами України з настільного тенісу

Учні Собківського ліцею Дмитрушківської громади Уманського району стали переможцями всеукраїнського етапу змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з настільного тенісу.

Про це повідомили в Управлінні масового спорту в Черкаській області, передає Хронікерс.

Чемпіонами серед учнів та учениць 5–9 класів стали Андрій Аркуша, Дмитро Аркуша та Христина Лупашко.

Юні спортсмени успішно виступили на всеукраїнському етапі змагань і вибороли перше місце у своїй категорії.