Студентки Уманського національного університету стали першими чемпіонками в історії проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські студентські ліги» з футзалу серед дівчат.
Про це повідомили на сторінці Пліч-о-пліч Студентські Ліги Черкащини, передає Хронікерс.
Команда з Черкащини здобула золоті нагороди дебютного турніру та вписала своє ім’я в історію студентського спорту України.
Учасниці представляли Уманський національний університет та успішно подолали шлях до чемпіонства, виборовши перше місце серед студентських команд країни.



