Хронікерс Черкаси

Інформаційний знак якості

На Черкащині викрили ексміністра та його спільників у привласненні 5,6 млн грн грантових коштів

Колишньому народному депутату та ексміністру охорони навколишнього природного середовища часів Януковича повідомили про підозру у справі щодо заволодіння державним грантом на суму понад 5,6 млн грн.

Про це повідомили в Управлінні СБУ в Черкаській області, передає Хронікерс.

На початку 2024 року до Міністерства економіки подали бізнес-план щодо придбання лінії з виробництва комбікормів та створення нових робочих місць.

Після його погодження підприємство отримало понад 5,6 млн грн бюджетних коштів.

Правоохоронці стверджують, що обладнання фактично не було придбане, робочі місця не створені а для звітності подавались документи з недостовірними відомостями. Під час перевірок як нове обладнання спільники демонстрували техніку, яка вже використовувалася підприємством.

Окрім ексміністра, підозри отримали директор підприємства та бухгалтер.

За висновком експертизи, державному бюджету завдано збитків на понад 5,6 млн грн.