Черкащанин 21 раз пропонував хабар поліцейським, намагаючись уникнути відповідальності за порушення правил дорожнього руху та керування автомобілем у стані сп’яніння.
Про це стало відомо з вироку Черкаського районного суду, повідомляє Хронікерс.
Інцидент стався 5 квітня цього року в селі Дубіївка Черкаського району.
Під час патрулювання правоохоронці зупинили автомобіль Renault, водій якого був не пристебнутий ременем безпеки.
Під час спілкування поліцейські помітили у чоловіка ознаки алкогольного сп’яніння та запропонували пройти огляд. Водій кілька разів пропонував правоохоронцям 5 тисяч гривень, щоб вони не складали адміністративні матеріали.
Після попередження про кримінальну відповідальність чоловік продовжив наполягати на своїй пропозиції. Загалом, як встановив суд, він 21 раз висловлював намір дати хабар.
Згодом водій погодився пройти перевірку на стан сп’яніння. Прилад Drager показав 1,98 проміле алкоголю.
Суд визнав чоловіка винним за ч. 1 ст. 369 КК України — пропозиція неправомірної вигоди службовій особі — та призначив йому покарання у вигляді штрафу в розмірі 17 тисяч гривень.

