Хронікерс Черкаси

Інформаційний знак якості

У Черкаській області запрацював Молодіжний конгрес

На Черкащині відбулося установче засідання новоствореного Молодіжного конгресу — консультативно-дорадчого органу, який має залучати молодь до формування регіональної та державної політики.

Про це повідомили в управлінні молоді та спорту Черкаської ОВА, передає Хронікерс.

Під час першого засідання учасники обрали керівний склад Конгресу. Головою стала Дарина Зарудніцька, заступницею — Владислава Лисаченко, а секретаркою — Катерина Імамай.

Також сформували делегацію, яка представлятиме Черкащину в Молодіжному конгресі «Третя палата» на національному рівні.

Молодіжний конгрес створили в межах всеукраїнської ініціативи Офісу Президента.