Хронікерс Черкаси

Інформаційний знак якості

Назвала дітей «байстрюками», а чоловік напав з косою: На Черкащині сусідський конфлікт дійшов до суду

На Черкащині суд визнав жінку винною в умисному завданні легких тілесних ушкоджень сусідці. За удар ногою під час конфлікту у спільному дворі вона отримала штраф у 850 гривень.

Про це йдеться у вироку Христинівського районного суду, повідомляє Хронікерс.

Інцидент у квітні цього року на території спільного двору.

Під час сварки жінка вдарила сусідку ногою в ліве стегно. Через що потерпіла отримала синець.

У суді обвинувачена визнала вину та пояснила, що конфлікт розпочався після того, як співмешканець потерпілої кинувся до неї з косою, а сама жінка подряпала їй обличчя, порвала золотий ланцюжок та ображала її дітей.

Після цього вона завдала потерпілій одного удару ногою, про що нині шкодує.

Суд визнав жінку винною за ч. 1 ст. 125 КК України та призначив їй штраф у розмірі 850 гривень.