У Черкасах за два дні рятувальники допомогли трьом людям, які опинилися в небезпеці під час відпочинку на воді.
Про це повідомили у Черкаській міській раді, передає Хронікерс.
Перший випадок стався 22 червня на пляжі «Митницький». Близько 11:15 під час купання почала тонути дівчинка 2017 року народження.
Працівники міської аварійно-рятувальної служби оперативно дістали дитину з води та передали матері.
Ще один інцидент трапився 23 червня близько 18:00 за межами цього ж пляжу. Під час купання почала тонути дівчинка 2015 року народження. На допомогу кинулася її мати, однак у результаті небезпека виникла вже для обох.
Рятувальники помітили подію та витягли з води жінку й дитину.
У міськраді нагадують, що безпечніше відпочивати на офіційних пляжах, де чергують рятувальники.

