Золотоніська громада першою в Черкаській області отримала новий шкільний автобус у межах державної програми оновлення автопарку для закладів освіти.
Про це повідомив голова громади Олександр Флоренко, передає Хронікерс.
Автобус використовуватимуть для підвезення учнів та працівників освіти з віддалених населених пунктів до Золотоніського академічного ліцею.
Новий транспорт обладнаний спеціальним підіймачем, що забезпечує безбар’єрний доступ для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.
Автобус придбали за кошти державного бюджету за співфінансування з бюджету громади.



