Черкаська окружна прокуратура подала до Господарського суду три позови проти забудовника, вимагаючи стягнути понад 1,9 млн грн.
Про це повідомили у Черкаській обласній прокуратурі, передає Хронікерс.
Підприємство звело житлові будинки в мікрорайоні «Південний», однак не сплатило пайовий внесок.
Через це бюджет Черкас недоотримав кошти, які могли бути використані на благоустрій міста, ремонт і утримання доріг та інші потреби громади.
Господарський суд Черкаської області вже відкрив провадження за всіма трьома позовами. Наразі справи перебувають на розгляді.

