Хронікерс Черкаси

Інформаційний знак якості

Майже 2 млн грн хочуть стягнути із забудовника в Черкасах, який збудував багатоповерхівки, але не сплатив внесок місту

Черкаська окружна прокуратура подала до Господарського суду три позови проти забудовника, вимагаючи стягнути понад 1,9 млн грн.

Про це повідомили у Черкаській обласній прокуратурі, передає Хронікерс.

Підприємство звело житлові будинки в мікрорайоні «Південний», однак не сплатило пайовий внесок.

Через це бюджет Черкас недоотримав кошти, які могли бути використані на благоустрій міста, ремонт і утримання доріг та інші потреби громади.

Господарський суд Черкаської області вже відкрив провадження за всіма трьома позовами. Наразі справи перебувають на розгляді.