У Черкаському районі правоохоронці розслідують факт катування 17-річного хлопця.
Про це повідомили в ГУНП Черкаської області, передає Хронікерс.
Із заявою до правоохоронців 19 червня звернулася мати підлітка. Жінка повідомила, що над її сином познущалися знайомі.
Того дня троє хлопців віком від 15 до 17 років запросили потерпілого до гаражного приміщення. Там вони побили його, принижували та вчиняли щодо нього інші знущання.
Поліцейські встановили особи всіх учасників події та доставили їх до відділу поліції та опитали у присутності батьків.
За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 127 КК України — катування. Санкція статті передбачає від п’яти до десяти років позбавлення волі.
Наразі тривають слідчі дії.

