У селі Ягубець Уманського району чоловік отримав поранення після вибуху гранати, яку сам кинув на власному подвір’ї.
Про це повідомили в ГУНП Черкаської області, передає Хронікерс.
Інцидент стався близько опівночі 20 червня. До поліції надійшло повідомлення про вибух у селі.
Правоохоронці встановили, що 41-річний місцевий житель, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, дістав гранату та кинув її на території свого домоволодіння.
Унаслідок вибуху чоловік отримав осколкові поранення обох ніг. Його госпіталізували до лікарні.
Слідчі відкрили кримінальне провадження за статтею про незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами.
Наразі правоохоронці з’ясовують, звідки у чоловіка взялася граната та всі обставини інциденту.
Санкція статті передбачає від трьох до семи років позбавлення волі.

