Суд визнав винним військовослужбовця у незаконному придбанні та зберіганні боєприпасів.
Про це стало відомо з вироку Смілянського міськрайонного суду, повідомляє Хронікерс.
У 2024 році чоловік знайшов корпус гранати Ф-1 та три запали УЗРГМ під час проходження військової служби.
Замість того, щоб здати небезпечні предмети, він перевіз їх до свого помешкання у Смілі, де зберігав їх без дозволу.
У квітні 2026 року під час обшуку правоохоронці виявили корпус гранати на полиці в кімнаті, а ще два бойові запали — у ніші дивана.
Обвинувачений повністю визнав свою вину, розкаявся та пояснив, що після завершення військової служби має намір дотримуватися закону.
Чоловік отримав три роки позбавлення волі за за ч. 1 ст. 263 КК України , однак був звільнений від відбування покарання з іспитовим строком на один рік.

