У Черкасах правоохоронці повідомили про підозру начальнику однієї зі служб місцевого товариства, якого підозрюють у розтраті понад 1 млн грн під час оформлення футбольної команди.
Про це повідомили в Черкаській обласній прокуратурі, передає Хронікерс.
У 2019–2023 роках на підприємстві сформували футзальну команду.
Троє працівників цього підприємства фактично були її гравцями, але не виконували свої посадові обов’язки за місцем роботи. Водночас вони залишалися у штаті товариства й отримували заробітну плату.
У прокуратурі зазначають, що за результатами експертиз загальна сума завданих збитків становить 1 042 381 грн.
На підставі зібраних доказів начальнику служби повідомили про підозру за ч. 4 ст. 191 КК України — розтрата чужого майна в особливо великих розмірах в умовах воєнного стану.

