У Черкасах завершився перший військово-патріотичний табір «Marine camp», який тривав десять днів. Його учасниками стали 50 юнаків і дівчат із закладів освіти міста.
Про це повідомила заступниця міського голови Анастасія Чубіна, передає Хронікерс.
Табір уперше організували відділ молоді та національно-патріотичного виховання департаменту освіти та гуманітарної політики спільно з Черкаським клубом юних моряків, інструкторами та військовослужбовцями Морської піхоти.
Протягом десяти днів учасники жили в польових умовах, проходили тактичну, стрілецьку та інженерну підготовку, навчалися надавати домедичну допомогу, орієнтуватися на місцевості, працювати в команді та діяти в нестандартних ситуаціях.
Окрім практичних занять, школярі спілкувалися з військовослужбовцями, дізнавалися більше про історію України та основи національно-патріотичного виховання.



