Хронікерс Черкаси

Інформаційний знак якості

Три майбутні академічні ліцеї Черкащини отримають фінансування на створення STEM-лабораторій

Заклади освіти Черкащини увійшли до переліку 130 майбутніх академічних ліцеїв України, які цього року отримають державне фінансування на створення STEM-лабораторій, кабінетів природничих наук та оновлення навчального обладнання.

Про це повідомила пресслужба Черкаської ОВА, передає Хронікерс.

Йдеться про заклади, які з 2027 року працюватимуть у складі мережі профільної старшої школи.

Як повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко, уряд уже спрямував понад 459 млн грн для перших 85 закладів. Решта 45 ліцеїв мають отримати фінансування найближчим часом.

За ці кошти громади зможуть придбати сучасне навчальне обладнання, мультимедійну техніку та меблі.

Загалом у 2026 році на оновлення освітніх просторів у межах реформи Нової української школи передбачено 3,2 млрд грн.