У Черкасах планують відновити реконструкцію центрального басейну МСК «Дніпро», роботи на якому були призупинені після початку повномасштабного вторгнення.
Про це повідомили в департаменті освіти та гуманітарної політики ЧМР, передає Хронікерс.
Реконструкція розпочалася ще у вересні 2021 року за кошти державної інфраструктурної субвенції. Однак після повномасштабного вторгнення фінансування проєкту припинили.
Наразі басейн отримав підтримку міжнародних партнерів у межах програми Recovery III. За інформацією департаменту, місто готове спрямувати на реалізацію проєкту близько 20 млн грн, а решту фінансування планують залучити від держави та міжнародних партнерів.
Проєктно-кошторисну документацію вже оновили відповідно до чинних вимог.
Тепер у міськраді очікують на ухвалення урядової постанови, яка дозволить розпочати фінансування та відновити роботи.

