Шестеро випускників уманських ліцеїв отримали максимальні 200 балів на національному мультипредметному тесті 2026 року.
Про це повідомили в Уманській міській раді, передає Хронікерс.
Найвищі результати продемонстрували учні ліцеїв №2 та №3.
Зокрема, 200 балів з історії України отримала Олеся Качан, з німецької мови — Віталіна Кучмій, а з математики — Валерій Мельник, Артем Полянчук та Богдан Рибалко. Ще один максимальний результат з англійської мови здобув Артем Петрук.
П’ятеро із шести 200-бальників навчаються в Уманському ліцеї №2, ще двоє — в ліцеї №3.

