У Черкасах відбулася робоча зустріч міського голови Анатолія Бондаренка з державною секретаркою Міністерства внутрішніх справ України Інною Ящук та головою ДСНС України Андрієм Даником.
Про це повідомив міський голова Черкас, передає Хронікерс.
Під час зустрічі сторони обговорили реалізацію освітніх проєктів та підтримку дітей військовослужбовців, ветеранів, родин загиблих і зниклих безвісти захисників.
Також учасники зустрічі відвідали всеукраїнський фестиваль хорового мистецтва ліцеїв МВС, який проходить у Черкасах.
За словами Бондаренка, місто й надалі підтримуватиме ініціативи, спрямовані на розвиток молоді та створення додаткових можливостей для дітей захисників України.

