В Умані працівники міграційної служби виявили 52-річного громадянина Ізраїлю, який проживав в Україні без належних документів.
Про це повідомили в Міграційній службі Кіровоградщини та Черкащини, передає Хронікерс.
Чоловік розповів, що ще рік тому втратив посвідку на тимчасове проживання. Проте він не звертався для її відновлення та не врегулював свій правовий статус.
За перевищення дозволеного строку перебування в Україні іноземця притягнули до адміністративної відповідальності та оштрафували на 3 400 гривень.
Також працівники міграційної служби ухвалили рішення про його примусове повернення. Для самостійного виїзду з України чоловікові надали один місяць.

