У Черкаській області зафіксували ще один випадок отруєння дикорослими грибами. До лікарні потрапила 70-річна жителька селища Маньківка Уманського району.
Про це повідомили у Черкаському обласному ЦКПХ, передає Хронікерс.
Жінка вживала дикорослі гриби, відомі в народі як «підвишні». Вона самостійно зібрала їх у садку на території селища, після чого відварила та посмажила.
Приблизно через дві години після вживання грибів у жінки з’явилися нудота, блювання, біль у животі, діарея, сильне потовиділення, слабкість і запаморочення.
Постраждалу госпіталізували до Маньківської багатопрофільної лікарні. Наразі вона перебуває під наглядом медиків, її стан оцінюють як середньої тяжкості.
У центрі контролю та профілактики хвороб зазначили, що це вже четвертий випадок отруєння дикорослими грибами на Черкащині від початку року.

