З російського полону повернувся захисник із Черкащини Андрій Мурзак.
Про це повідомив Христинівський міський голова Микола Наконечний, передає Хронікерс.
«Найцінніше — він вдома», — зазначив Микола Наконечний.
Очільник громади подякував усім, хто долучився до повернення українських захисників із полону, та побажав Андрію Мурзаку якнайшвидшого відновлення поруч із рідними.

