Хронікерс Черкаси

Інформаційний знак якості

Збірна Черкащини стала віцечемпіоном України з хокею на траві

Збірна Черкаської області «ШВСМ-ЧОР» стала срібним призером чемпіонату України з хокею на траві серед команд Вищої ліги сезону 2025–2026 років.

Про це повідомили в управлінні молоді та спорту Черкаської ОВА, передає Хронікерс.

Упродовж сезону команда здобула 14 перемог у 20 матчах, набрала 63 очки та забила 96 м’ячів, що дозволило їй фінішувати на другому місці серед найсильніших команд країни.

Окрім командного успіху, представники Черкащини отримали й індивідуальні відзнаки.

Найкращим воротарем чемпіонату визнали Романа Блудова, а найкращим захисником — Дмитра Циму.