У Черкасах провели радіаційний моніторинг із використанням спеціалізованого автомобіля та повітряного судна, оснащених сучасною системою вимірювання та картографування даних.
Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, передає Хронікерс.
Обстеження проводилось спільно з фахівцями ДСНС.
За результатами моніторингу всі виявлені радіоізотопи природного, медичного та промислового походження перебувають у межах природного радіаційного фону.

