Хронікерс Черкаси

Інформаційний знак якості

Комунальники у Черкасах поскаржилися на відпочивальників, які ламають ногомийки та крадуть засоби гігієни на пляжах

Після сонячних вихідних та великої кількості відпочивальників на міських пляжах Черкас комунальники повідомили про нові випадки пошкодження майна.

Про це розповіли у КП «Благоустрій», передає Хронікерс.

Після активного відпочинку містян значно зросли обсяги робіт із прибирання та відновлення пляжної інфраструктури.

На пляжах пошкоджують ногомийки, сантехнічне обладнання у громадських вбиральнях, а також трапляються крадіжки засобів гігієни та іншого майна.

Комунальники наголошують, що радіють зростанню кількості відвідувачів на міських пляжах, однак закликають містян дбайливо ставитися до спільного майна та поважати працю людей, які підтримують чистоту і порядок у місцях відпочинку.