Хронікерс Черкаси

Інформаційний знак якості

У центрі Черкас електромобіль збив двох пішоходів на переході, їх госпіталізували

У Черкасах на бульварі Шевченка сталася аварія, внаслідок якої травмувалися двоє пішоходів.

Про це повідомили у ГУНП у Черкаській області, передає Хронікерс.

Аварія сталася 21 червня близько 16:35.

57-річний водій автомобіля «Nissan Leaf» не був уважним за кермом та здійснив наїзд на двох пішоходів, які переходили дорогу нерегульованим пішохідним переходом.

Унаслідок ДТП травмувалися 20-річний хлопець та 19-річна дівчина. Обох потерпілих госпіталізували до лікарні.

За фактом аварії слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 КК України — порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту, що спричинило потерпілому тілесні ушкодження середньої тяжкості.

Наразі триває досудове розслідування.